Uitleg

 

Tijdens onze reis door de ruimte zullen we met SPOOKY SP@CE een aantal opdrachten oplossen. Op deze site vind je wat meer uitleg bij deze opdrachten. De navigatieknoppen zijn trouwens de 8 planeten van ons zonnestelsel.
 
Mercurius Venus Aarde Mars Jupiter Saturnus Uranus Neptunus

De deelnemende scholen krijgen een uitgebreide handleiding, die iedereen trouwens HIER kan downloaden.

Elke deelnemer mag de opdrachten afwerken op eigen tempo en hier foto's of videobeelden van maken. De resultaten worden doorgemaild naar de projectcoördinator, die alles op deze site plaatst.

Wil je mee op ruimtereis? Mail dan naar kristof.de.loose@gbsdewaterleest.be.

Top

BELGIE

- Baal, Bonten Osje
- Blaasveld, Sint-Jorisschool
- Dessel, Basisschool weg-wijzer
- Eppegem, gemeentelijke basisschool "De Waterleest"
- Hofstade, vrije basisschool "De Kriekelaar"
- Molenbeek-Wersbeek, vrije basisschool " 't Scholeke"
- Sint-Jans-Molenbeek, Sint-Albertschool
- Tisselt, vrije Basisschool "Sint-Jan"
- Westrode, gemeentelijke basisschool "Klim Op"
- Zaventem, Zavo-basisschool

Top

BULGARIJE

- Ruse, First private school Leonardo da Vinci
- Shumen, 25 Kindergarten "Brothers Grimm"
- Troyan, kindergarden "Sinchec"

Top

DENEMARKEN

- Funen, Heden-Vantinge Skole

Top

ESTLAND

- Väätsa, Väätsa Basic School
- Vastseliina, Vastseliina Gümnaasium
- Vőru, Vőru Kreutzwaldi Gümnaasium

Top

FRANKRIJK

- Marly, Group scolaire Jules Henri Lengrand
- Vierzon, Ecole maternelle Chaillot

Top

GRIEKENLAND

- Athene, 4th kindergarten school of Aegaleo
- Florina, 7th kindergarten of Florina
- Ioannina, Stichting "De Doorzetters"
- Katerinis, 16o Nipiagogeio Katerinis
- Zakynthos, Nipiagogio Keriou

Top

GROOT-BRITTANNIE

- Armagh, Saints and Scholars Integrated Primary School
- Broadstairs, Bromstone Primary School
- Wrexham, Ysgol Heulfan (Wales)

Top

HONGARIJE

- Dömsöd, Gróf Széchenyi István Általános Iskola

Top

IJSLAND

- Kopavogur, Leikskólinn Furugrund

Top

ITALIE

- XIV Circolo Didattico "Re David" - Scuola dell'Infanzia "Don Tonino Bello"
- Lodi, Direzione Didattica IV Circolo Lodi - Scuola dell'Infanzia di Corte Palasio

Top

LITOUWEN

- Kaunas, Kauno lopšelis-darželis "Giliukas"
- Vilnius, "Saule" Private School

Top

MALTA

- Attard, St. Nicholas College, Attard Primary
- Dingli, St. Nicholas College, Dingli Primary

Top

NEDERLAND

- Den Haag, basisschool "De Vuurvlinder"
- Leiderdorp, basisschool " 't Bolwerk"
- Roelofarendsveen, OBS Elckerlyc

Top

POLEN

- Brwinów, Zespół Szkół Nr 2
- Brzeg, Przedszkole Publiczne nr 5 w Brzegu
- Bytom, Przedszkole Miejskie nr 52
- Pobiedziska, Zespół Szkół im. K. Odnowiciela w Pobiedziskach
- Poznań, Szkoła Podstawowa nr 84 im. Tadeusza Kościuszki
- Rybnik, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
- Siemianowice Śląskie, Przedszkole nr 9
- Szprotawa, Przedszkole Komunalne nr 3 "Pod Dębami"
- Toruń, Przedszkole Miejskie nr 17
- Zabkowice Slaskie, Przedszkole Publiczne nr 4

Top

PORTUGAL

- Beja, EB1 com Jardim de Infância do Penedo Gordo
- Marinha Grande, Jardim de Infância de Várzea
- Porches, Jardim de Infância de Porches

Top

ROEMENIE

- Baia Mare, "George Cosbuc" School
- Botosani, Grupa "Broscutele", Gradinita Nr. 23
- Butea, Scoala de Arte si Meserii Butea
- Carei, School Vasile Lucaciu from Carei
- Constanta, Grup Scolar "George Emil Palade"
- Cornesti, "Dimitrie Anghel" School
- Dambovita County, School Ulmi
- Deva, "Andrei Muresanu" School
- Deva, Gradinita Liceului de Muzica si Arte Plastice "Sigismund Toduta"
- Drobeta Turnu-Severin, Gradinita Nr. 22
- Falticeni, Gradinita cu program norma, nr. 2, "Lizuca"
- Garoafa, Gradinita Garoafa
- Iasi, Gradinita Cu Program Normal nr. 1
- Iasi, Gradinita cu Program Prelungit nr. 21
- Iasi, Gradinita cu program saptamanal "Motoc"
- Iasi, Scoala "Titu Maiorescu"
- Maceu Countryside, Gradinita pn Maceu
- Maxineni, Liceul "Matei Basarab"
- Moreni, Clubul Copiilor Moreni
- Oradea, "Oltea Doamna" School
- Ploiesti, Gradinita nr. 40
- Ramnicu Valcea, Gradinita cu Program Normal Nr. 17
- Vinerea-Cugir, G.P.N. Vinerea

Top

SLOVAKIJE

- Bratislava-Lamač, Základná škola
- Poniky, ZŠ s MŠ Poniky
- Stráňavy, ZŠ s MŠ

Top

TSJECHIE

- Bruntál, Mateřská škola Krnov
- Praag, Mateřská škola

Top

TURKIJE

- Adana, Karsıyaka Anaokulu
- Balıkesir, Susurluk Muradiye İlköğretim Okulu
- Nazilli, Asagi Yakacik Ilkogretim Okulu

Top

ZWEDEN

- Jönköping, Jära Gĺrd

Top



 

Top